MMSI - LICENCJA RADIOWA TELEKOMUNIKACYJNA W 24 GODZINY


Wielu klientów nie zdaje sobie sprawy, że w większości krajów jest to rzeczywiście obowiązkowe, aby mieć licencję MMSI na pokładzie! Możemy zająć się tym problemem dla Ciebie i w ciągu 24 godzin.

Możesz ubiegać się o uk wydane na całym świecie licencji MMSI-RADIO dla łodzi bez konieczności nawet podjęcia jakiegokolwiek kursu! Ta oficjalna licencja radiowa, która zostanie wydana przez brytyjskie władze telekomunikacyjne, będzie licencjonować Ci korzystanie z VHF, AIS i EPIRB na łodzi i nie ma znaczenia, pod którą masz flagę, jesteś zarejestrowany. Licencja będzie ważna przez 10 lat, o ile nie masz zmian w swoim sprzęcie!

Jeśli zamówisz licencję MMSI z naszym pakietem rejestracyjnym łodzi, jest to tylko 149 Euro, a jeśli zamówisz sam, będzie to 199 Euro.
Licencja jest wydawana jako dokument cyfrowy, który powinien być wydrukowany, aby mieć na pokładzie i zapisane na komputerze jako kopię zapasową.

Czego potrzebujemy?

Potrzebujemy tylko twoich danych kontaktowych i niektórych szczegółów statku, które znajdziesz w naszym formularzu zamówienia.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ!

Bądź w kontakcie